KOM MAR OP MET DIE VOORSTELLING!

Lang & Gelukkig


In Lang & Gelukkig worden verschillende sprookjes in een modern jasje gestoken. De Baron (Siska Wouda) heeft al een tijdje contact met Irma Zonderhart (Dorien Kooi). De twee besluiten, dat het tijd wordt om te trouwen. Irma reist samen met haar dochters Paris (Marrit van der Zwaag), Hilton (Sophie Comello) en London (Sanne Hiemstra) naar het sprookjesbos om daar met de Baron te trouwen. Dit tot verdriet van zijn dochter Assepoester (Martha Prins). Zij wordt namelijk door haar stiefmoeder en stiefzusjes behandeld als schoonmaakster. Dan zijn er ook nog de Grote Boze Wolf (Silke Kirchner) en Roodkapje (Lyske de Vries), die elkaar stiekem wel heel leuk vinden. Tenslotte is er nog het koningshuis van sprookjesland. De koningin (Siska Wouda) vindt het tijd worden dat haar zoon, prins Roderick (Anke Kooy), een vrouw neemt en besluit een bal te organiseren om een geschikte vrouw te vinden.


De cast bestaat uit de 2 groepen die Kom mar Op! rijk is. De jongste groep doet mee als figurant, de oudste groep vervult de rollen met tekst.



5 & 6 februari 2022


Stifting Kom mar Op! zet in februari 2022 een nieuwe jongerenvoorstelling op de planken. Een voorstelling in een op maat gemaakt decor: de moeite waard!

De kaartverkoop gaat binnenkort van start. We heten u van harte welkom. 

COVID BELEID: 

Wij werken met testen voor toegang.


Op hoop fan segen - September 2021


Knierke Vermeer is een, 61 jarige, vissersweduwe die al een man en twee zoons heeft verloren aan de zee. Ze is bang voor de schande die over haar zal komen als bekend wordt dat haar jongste zoon Barend naar het schip de "Hoop fan Segen" gesleept moest worden. Dit gaat zelfs zo ver dat ze haar zoons niet meer durft uit te zwaaien.... Lees meer>


Anneke van den Akker (Kniertje)

Christiaan Hofstra (Geert)
Wytse Algra (Barend)
Petra vd Velde (Truus, Mathilde Bos)
Peter de Jong (Reder Bos) 
Mirja Hoogstra (Clementine Bos)
Reitse Geert (Mees & Veldwachter)
Henk van Elden (Daan, Boekhouder Kaps)
Tine Hiemstra (Saart)
Mirjam Ros (Jo)
Bodes Kroes (Cobus & Veldwachter)
Sytse Keekstra (Simen) 
Sylke de Jong (Marieke)


Regie: Grytha Visser

Sound Decor: Omar Bakker


WIJ DANKEN ONZE SPONSORS


Gemeente Tytsjerksteradiel - www.t-diel.nl

Provincie Fryslân - www.fryslan.nl

Rabobank - www.rabobank.nl

New Nexus - www.newnexus.nl

Kinderopvang Lytse Pykjes - www.delytsepykjes.nl

Focus Verzekeringen - Tel. 06-81907531

Pedicure Wilma Bouma - www.pedicurewilmabouma.nl

Bouwbedrijf Maatwurk - Tel. 06-23282344

Rodenburg Projectleiding - www.rodenburg-projectleiding.nl

Van der Meulen Suwâld - www.vandermeulensuwald.nl

Hollema Bouw bv - www.hollemabouw.nl

Postma's oliehandel - www.postmasoliehandel.nl

Boekhandel Burgum - www.boekhandelburgum.nl

Tjalma auto's - www.tjalma-autos.nl 

Drankenspeciaalzaak Jelle - www.drankenspeciaalzaakjelle.nl

Onderhoudsbedrijf Braaksma - www.onderhoudsbedrijf-braaksma.business.site

DDFr IT infra & security - www.ddfr.nl

Poiesz Supermarkten - www.poiesz-supermarkten.nl


GOUDEN GURBES

De Leeuwarder Courant reikt ieder jaar in oktober de felbegeerde Gouden Gurbes uit. Dit zijn de 'Oscars' van de Fryske Iepenloftspullen. Een onafhankelijke jury beoordeelt de voorstellingen. Maar ook uw mening telt, want de toeschouwers bepalen wie de publieksprijs ontvangt. Doe daarom mee en geef uw beoordeling! 

Scan de QR code &

stem op Suwâld !


JONGERENTONEEL SPEELT "LANG & GELUKKIG" 

Februari 2022


NIEUWS

Kom mar op! winnaar van de Gouden Gurbe 2019 & de STAF Toanielpriis 2018


MEER KOM MAR OP! 

Foto credits & copyrights:  Hetty van Mierlo 

WEES DE EERSTE OM HET NIEUWSTE TE LEZEN!