KOM MAR OP MET DIE VOORSTELLING!

Suwâld speelt buiten.

17 t/m 25 september - boek nu!

Wat heerlijk dat we weer mogen! Stifting Kom mar Op! zet in september 2021 een nieuwe voorstelling op de planken. Hoewel de koers wat gewijzigd is, is onze hoop nog altijd blijven varen! 

Kom en geniet in de open lucht van een prachtige intieme voorstelling over de zee, de onmogelijkheden van de tijd, over de worstelingen van Kniertje en haar gezin. Zie hoe zij haar weg vindt in tijden van verlies en rouw, ....maar ook hoop!

Wij werken met testenvoortoegang < klik hier voor info



Knierke Vermeer is een, 61 jarige, vissersweduwe die al een man en twee zoons heeft verloren aan de zee. Ze is bang voor de schande die over haar zal komen als bekend wordt dat haar jongste zoon Barend naar het schip de "Hoop fan Segen" gesleept moest worden. Dit gaat zelfs zo ver dat ze haar zoons niet meer durft uit te zwaaien....Lees meer>


CAST

Regie: Grytha Visser Sound Decor: Omar Bakker

Anneke van den Akker (Kniertje)

-

Christiaan Hofstra (Geert)
Wytse Algra (Barend)
Petra vd Velde (Truus, Mathilde Bos)
Peter de Jong (Reder Bos) 
Mirja Hoogstra (Clementine Bos)
Reitse Geert (Mees & Veldwachter)
Henk van Elden (Daan, Boekhouder Kaps)
Tine Hiemstra (Saart)
Mirjam Ros (Jo)
Bodes Kroes (Cobus & Veldwachter)
Sytse Keekstra (Simen) 
Sylke de Jong (Marieke)


WIJ DANKEN ONZE SPONSORS, ZONDER JULLIE WAS HET NIET GELUKT.


Gemeente Tytsjerksteradiel - www.t-diel.nl

Provincie Fryslân - www.fryslan.nl

Rabobank - www.rabobank.nl

New Nexus - www.newnexus.nl

Kinderopvang Lytse Pykjes - www.delytsepykjes.nl

Focus Verzekeringen - Tel. 06-81907531

Pedicure Wilma Bouma - www.pedicurewilmabouma.nl

Bouwbedrijf Maatwurk - Tel. 06-23282344

Rodenburg Projectleiding - www.rodenburg-projectleiding.nl

Van der Meulen Suwâld - www.vandermeulensuwald.nl

Hollema Bouw bv - www.hollemabouw.nl

Postma's oliehandel - www.postmasoliehandel.nl

Boekhandel Burgum - www.boekhandelburgum.nl

Tjalma auto's - www.tjalma-autos.nl 

Drankenspeciaalzaak Jelle - www.drankenspeciaalzaakjelle.nl

Onderhoudsbedrijf Braaksma - www.onderhoudsbedrijf-braaksma.business.site

DDFr IT infra & security - www.ddfr.nl

Poiesz Supermarkten - www.poiesz-supermarkten.nl


GOUDEN GURBES

De Leeuwarder Courant reikt ieder jaar in oktober de felbegeerde Gouden Gurbes uit. Dit zijn de 'Oscars' van de Fryske Iepenloftspullen. Een onafhankelijke jury beoordeelt de voorstellingen. Maar ook uw mening telt, want de toeschouwers bepalen wie de publieksprijs ontvangt. Doe daarom mee en geef uw beoordeling! 

Scan de QR code &

stem op Suwâld !


JONGERENTONEEL SPEELT "LANG & GELUKKIG" 

Februari 2022


NIEUWS

Kom mar op! winnaar van de Gouden Gurbe 2019 & de STAF Toanielpriis 2018


MEER KOM MAR OP! 

Foto credits & copyrights:  Hetty van Mierlo 

WEES DE EERSTE OM HET NIEUWSTE TE LEZEN!